o nas nasze sklepy nowosci tv cyfrowa promocje raty Era GSM kontakt
Produkty

Telewizja satelitarna

telewizja

Przyszłością telewizji na świecie jest przekaz satelitarny. Nasi klienci mają do wyboru dwie platformy działające w naszym kraju: Cyfra +oraz Cyfrowy Polsat, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.

Myślicie Państwo, że telewizja cyfrowa to oferta wyłącznie dla najbogatszych klientów?
Tak było może przed kilkoma laty, ale teraz można oglądać ulubione programy telewizyjne w doskonałej jakości już od 14 zł (Cyfra +) i 29,90 zł (Polsat). Za tę cenę dostaniecie Państwo dostęp do kilkuset programów telewizyjnych i radiowych. Są to zarówno programy informacyjne, jak i rozrywkowe, popularno-naukowe, muzyczne, filmowe, dla dzieci oraz oczywiście kanały, w których połączono różną treść. Komu sprzedaż będzie mało może dodatkowo zamówić płatne kanały filmowe, rozrywkowe i popularno-naukowe. Na obu platformach pojawiają się stale nowe kanały.

Po zakupieniu u nas dekodera z kartą oraz zestawu antenowego nasz partner handlowy zamontuje i zestroi urządzenia. Potem wystarczy już tylko zasiąść wygodnie w fotelu, aby korzystać z nowoczesnej formy rozrywki.Rzeczywisty asortyment w sklepach może różnić się od przedstawionego w internecie.
Dokładnej informacji na temat oferty udzielają pracownicy naszych salonów
Użyte na stronie znaki firmowe lub nazwy handlowe są zastrzeżone na rzecz
swoich właścicieli i zostały przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych.